Advertisements

Willkommen in Estland II vooru tulemused selgunud

II vooru tulemused

Põhikooliaste

I koht/ Martin Lein/ Rakvere Gümnaasium/ 8. klass/ õp. Maie Põdramägi/

https://www.youtube.com/watch?v=F-tbTnYfv58&feature=youtu.be

I  koht/ Karl-Johannes Lihtsa, Siim Maasikmets/ Kauksi Põhikool/ 9. klass/ õp Irina Ševtšenko
http://youtu.be/MH9rj9fv0-E

II koht/ Georg Kõivumägi /Tartu Veeriku Kool/ 9. klass/ õp Maive Meister https://www.youtube.com/watch?v=Ovju4SiLsgY

II koht/  Danel Kivi/ Tartu Veeriku Kool/ 9. klass/ õp Maive Meister

https://www.youtube.com/watch?v=CB88N7_MZbw&feature=youtu.be

III koht/ 9. klass/ Vastseliina Gümnaasium/ https://vimeo.com/93645682 / õp Eve Gross

III koht/ Fedor Stomakhin, Artur Luure, August Luure /Tallinna Südalinna Kool, 9.klass/ õp Anneli Kesksaar/  http://youtu.be/rCq99QIxjKI

 

 

 

Eripreemia Kiviõli seikluspargi hoogsa tutvustamise eest/

Rait Mattias Salvan/ Toila Gümnaasium/ 7. klass/ õpetaja Signe Ilmjärv/

 

Gümnaasiumiaste

I koht/ Taavi Teevet, Orissaare Gümnaasium/10.klass/ Ene Kööts/ https://www.youtube.com/watch?v=RT84e9Qp6po

II koht/ Vastseliina Gümnaasium/ 10.klass/ õp Eve Gross/

http://vimeo.com/93516431

III koht/ Laura Raba, Liisa Sepp/ Viljandi Gümnaasium/12. Klass/ õp Marika Kangro/ http://youtu.be/fTJ2NaEuGFw

III koht/ Hanna Greet Pähn, Valeria Melnikova, Markus Soom, Raul Kull/ Tallinna Südalinna Kool/ 12 klass/ õp Anneli kesksaar/

http://youtu.be/BgnDYuUB8wI

 

Eripreemiad

Eestimaa looduse vahva tutvustamise eest/

Aravete Keskkool/ 11. klass/ Eik Kobrand, Taavet Voore, Kätlin Kirspuu, õpetaja Kristiina Ots/ http://youtu.be/tZ6Z5LxMWCw

 

Oma kodukoha Kose põhjaliku tutvustamise eest/

Adele Mesikäpp/ Kose Gümnaasium/ 11. klass/ õp Astrid Sildnik/

https://www.youtube.com/watch?v=an3s2WyqfE8

 

Viljandi särtsaka tutvustamise eest/

Kadri Rannala, Gerli Põdra/ Viljandi Gümnaasium/ 12. klass/ õp Marika Kangro/ http://youtu.be/-Ylsz5WmV80

 

Eestimaa ülevaatliku info eest/

Astrid Traagel/

Tallinna Südalinna Kool

http://youtu.be/V8m40CoH5yM

Tallinna Südalinna Kool, 9.klass

Riina Nurmik, Anette Kais, Viktoria Zaporožets, Cärol-Laura Tenso

 

http://youtu.be/rCq99QIxjKI

Tallinna Südalinna Kool, 9.klass

Fedor Stomakhin, Artur Luure, August Luure

 

 

http://youtu.be/nkLR8KURvkg

Tallinna Südalinna Kool, 12.klass

Ingrid Aus

 

 

http://youtu.be/nEhztFgG0F0

Tallinna Südalinna Kool, 12.klass

Marleen Otsus, …

 

 

http://youtu.be/6SqNKGgb3tw

Tallinna Südalinna Kool, 12.klass

Kati Kruus, Maris Koort

 

http://youtu.be/BgnDYuUB8wI

Tallinna Südalinna Kool, 12 Klass

Hanna Greet Pähn, Valeria Melnikova, Markus Soom, Raul Kull